Het is nog donker en grijs, maar toch zijn de tekenen
van de lente alweer te zien. De winter is bijna voorbij…
In de achterliggende maanden hebben we de
wildavonden gehad, wat was het weer fijn om te doen!
Volgens mij heeft iedereen er van genoten; de gasten, de koks en de serverende jagers. Petje af voor de afwassers, die elke avond zo’n 1000 stuks vaat hebben weg gewerkt!
Ook op de camping hebben we niet stil gezeten. Er is een tiny house geplaatst en deze maand een 4 persoons chalet plus extra sanitair gebouw. Deze week zijn we druk met de beplanting rond de chalets. De windsingel wordt gesnoeid en het gras kan alweer worden gemaaid, dat groeit zo hard! Gelukkig zijn bijna alle kale plekken van grondzeilen weer verdwenen.
De maand maart staat voor ons in het teken van de bruiloft van onze dochter Noortje. Maar ook is dat de maand van voorbereidingen voor het komende seizoen. Want op 29 maart gaan de eterij en de camping weer open! Daarom zijn we nu druk bezig met de roosters voor het personeel, een nieuwe menukaart, en het in orde maken van de camping.
We wachten even af wat het weer gaat doen; als april niet al te veel doet wattie wil gaan we open van dinsdag t/m zaterdag en anders voorlopig alleen in de weekenden.
Wat staat er op het programma de komende tijd:
Op maandag1 april, 2e Paasdag, organiseren we een Paasbrunch! Welkom vanaf 11 uur tot 14:30 uur. Een gezellig buffet met voor ieder wat wils.
Een heerlijk lente- of tomatensoepje,
Diverse broodjes, croissants, paasbrood, sandwichtaart, bolus, eiersalade, vissalade, carpacciosalade, pastasalade, kartoffelsalade met asperges en ei, rauwkost, sla met peer en blauwe kaas, allerlei vleeswaren, zoals ham, pastrami, salami, rauwe ham, kaas, komkommer, tomaat, gekookt ei, roerei…
poffertjes, jam, stroop, slagroom, frites, frikandelletjes, bitterballen en appelmoes! Als toetje hebben we vers fruitsalade, koekjes, cupcake, scones, soesjes, appelcrumble, enz.
Kortom voor ieder wat wils!
Prijzen: Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 24,50
Kinderen van 6 tot 12 jaar: 15,-
Kinderen van 2 tot 6 jaar: 7,50
Graag vooraf reserveren.
De eerste aanschuiftafels staan gepland op april, april, mei.
Op koningsdag zijn we de hele dag open; ook ’s avonds voor diner met een oranje tintje.
Ik hoop dat we jullie snel ontmoeten in de eterij! We hebben in de achterliggende tijd nieuwe stoelen aangeschaft voor meer zitcomfort. Die Franse schoolstoeltjes zijn natuurlijk prachtig, maar comfortabel is een ander verhaal. Ook hebben we nieuwe koffiekopjes omdat na 4 jaar het servies toch een beetje op begon te raken. Op het terras komen wat nieuwe stoelen en tafels; die zien jullie vanzelf verschijnen! We zijn druk bezig met het regelen van kussentjes, plantjes voor op het terras en in de groentetuin. Laurence is druk geweest met voorzaaien; hopelijk hebben we straks tomaten-, komkommer-, courgette- en paprikaplanten die de eterij gaan voorzien van een hoop heerlijks!
Ik ga er mee stoppen, anders wordt deze brief veel te lang. Hopelijk hebben jullie ondertussen zin gekregen om snel weer een keertje langs te komen!
Hartelijke groet van Laurence, Iris en team Zeeuws Genieten